Ripsmete tihendamine on ilu loomisel saanud juba tavaliseks protseduuriks. See pole ka üllatav, sest soovib ju iga naine pikki kohevaid ripsmeid. Tänu sellele protseduurile muutub pilk väljendusrikkamaks isegi kosmeetikat kasutamata, kuid jääb seejuures siiski maksimaalselt loomulikuks.

Kui olete otsustanud ripsmeid tihendada, on kõige olulisem valida õige meister. Meie meistrid loovad teile luksusliku, kuid samas loomuliku ilme. Kõige tähtsam on, et teie oma ripsmed ei kannataks ja nende loomulik kasv ei saaks häiritud. Tänu sellele saab ripsmeid pikendada pidevalt ilma pause tegemata.

Ripsmete tihendamise eelised

  • Ripsmete tihendamine kahtlemata lihtsustab elu ja võimaldab suurepärane välja näha mitte ainult õhtusel peol, vaid ka hommikul kohe pärast ärkamist. Kujutlege vaid, et nüüd ei pea te enam tušši kasutama, säästes sellega tohutult aega. Teie silmad aga on väljendusrikkad ja kaunid igal kellaajal.
  • Vaieldamatuks eeliseks on luksuslik esteetiline efekt – pikad ja tihedad ripsmed raamivad kaunilt ja toovad silmad esile. Pilk muutub veetlevamaks, selgemaks ja säravamaks.
  • Õigesti valitud koolutus aitab muuta pilgu avatumaks, korrigeerida silmade lõiget ja pehmendada näojooni. Vajalik koolutus valitakse individuaalselt.

Ripsmete tihendamise protsess seisneb selles, et igale oma ripsmele liimitakse kunstkarvake. Pikkus ja jämedus valitakse sõltuvalt teie soovist ja individuaalsetest eripäradest. Kasutatav liim on mitte ainult kvaliteetne ja usaldusväärne, vaid ka allergiaohutu.

Ripsmete tihendamise viisid

  • Klassikaline maht – ühele oma ripsmele liimitakse üks kunstkarvake. Saavutatakse tušiga värvitud ripsmete efekt.
  • 2 d – saavutatakse kirgas ja efektne pilk. Ühele oma ripsmele liimitakse 2 kunstlikku, tänu millele ripsmete arv kahekordistub.
  • 3 d – maksimaalselt särav pilk saavutatakse tänu 3D efekti loomisele. Igale oma ripsmele lisatakse 3 kunstlikku.

Evelina Ilustuudio pakub teile kõrgeklassilisi ripsmete tihendamise teenuseid. Kasutame töös ainult professionaalseid materjale, mis välistavad allergia tekkimise. Tänu ripsmete tihendamisele te muutute, teie pilk omandab erakordse sügavuse ja te võite ühe silmapilgutusega vallutada terve maailma.

Broneeri aeg