Naise ilu sõltub paljudest teguritest – hoolitsetud välimus, stiilne riietus ja kaunid hoolitsetud juuksed. Kuid kehakarvad – need ei kaunista välimust. Soovimatud karvad tekitavad ebamugavust ja probleeme ning võivad naise välimuse rikkuda.

Seepärast teame meie, naised, tervet hulka manipulatsioone, mis aitavad meil seda delikaatset probleemi lahendada: pardli või epilaatori kasutamine, mitmesugused karvakasvu takistavad kreemid jne. Igal meetodil on pooldajaid ja vastaseid. Praegu aga on kõige nõutumateks meetoditeks vahaga depileerimine ja sugaring. Meie meistrid nõustavad teid põhjalikult ning soovitavad teie eripäradele, eelistustele ja depileerimispiirkonnale vastavalt just teile sobiva protseduuri.

depilatsioon piltVahaga depileerimise eelised

  • Tõhusus – vahaga depileerimine võimaldab liigsetest karvadest vabaneda 3-4 nädalaks. Nahk muutub siledaks, ei jää «okkaliseks», uuesti ilmudes aga on karvad peened, nõrgemad ja hõredamad. See vähendab oluliselt valuaistinguid ja lihtsustab depileerimist tulevikus. Protseduur on palju kiirem ja protseduuride vaheline intervall pikeneb.
  • Universaalsus – lai valik erinevat liiki vahasid võimaldab valida just teile sobiva, arvestades kõiki iseärasusi ja eelistusi.
  • Võimalus töödelda suuri kehapiirkondi – selga, jalgu, käsi, vähendades tänu protseduuri kiirusele valuläve. Vahaga depileerimise vaieldamatuteks eelisteks on karvaeemalduse kättesaadavus ja kiirus.

Sugaringi eelised

  • Tänu sellele, et suhrupasta kantakse nahale vastu karvakasvu, eemaldatakse aga karvakasvu suunas, on protseduur vähem valulik ja karvade murdumist esineb märksa harvem.
  • Vapustav tulemus – lisaks soovimatute karvade eemaldamisele eemalduvad ka sarvestunud naharakud. Tänu sellele muutub nahk siledaks ja sametiseks.
  • Sugaringi abil saab karvu kergesti eemaldada ka lõtvunud nahalt ja isegi veenilaiendite korral, vahaga depileerimine aga on sellisel juhul vastunäidustatud.

Protseduuri ohutus sõltub spetsialisti meisterlikkusest. Meie meistrite teostatud depileerimine välistab täielikult nahapõletused ja -vigastused. Meid usaldades jääte kindlasti rahule.

Broneeri aeg