Pediküür

Korrektne ja kaunis pediküür on parim ehe naise jalgadele. Vähetähtis on ka jalgade pidev õige hooldus, sama tähtis nagu igapäevane näo- ja kehahooldus. Meie salongis on teie jalgade eest hoolitsemiseks loodud ideaalsed tingimused. Meie juurde tulles saate te mitte lihtsalt pediküüri, te säilitate ilu ja hoolitsetuse ja mis kõige olulisem – te saate protsessist endast tõelise naudingu.

Anname professionaalseid soovitusi lähtuvalt teie individuaalsetest eripäradest – naha, küünte ja kutiikula seisukorrast, aga ka teie isiklikest eelistustest ning ütleme, milline protseduur ja milline kosmeetika sobib just teile. Enne mis tahes protseduuri algust pöörame erilist tähepanu jalabade naha üldise seisundi diagnoosimisele ning viime läbi küünte tänapäevase puhastuse ja töötluse. Sellega ennetame nende sissekasvamist ja võitleme kihistumisega. Küünte regulaarne hooldamine toidab ja niisutab neid piisavalt ning selle tulemusena muutuvad nad tugevamaks ja vastupidavamaks.

Klassikaline pediküür

Klassikaline pediküür tehakse käsitsi selliste instrumentidega nagu maniküürikäärid, viilid ja pintsetid. Küüned kõigepealt töödeldakse ja antakse neile vajalik kuju. Seejärel aurutatakse jalgu vannis, nahk pehmendatakse ja puhastatakse ning kare nahk eemaldatakse. Vette võidakse lisada pehmendavaid või toniseerivaid segusid. Kutiikula eemaldatakse spetsiaalse vahendi abil või kääridega. Protseduuri lõpus masseeritakse jalgu niisutava või toitekreemiga.

Aparaadipediküür

Aparaadipediküür erineb klassikalisest selle poolest, et lisaks auruvannile kasutatakse pehmendavaid vahendeid. Kõiges ülejäänus kulgeb protseduur sarnaselt klassikalisega. Töötlemiseks kasutatakse aparaati, mille abil kõik karedad nahapiirkonnad töödeldakse ja lihvitakse. Vaieldamatuks eeliseks on see, et selline pediküür sobib isegi tundlikule nahale.

Kui on vaja taastada jalalabade naha pehmus, on parafiinivannid lihtsalt hädavajalikud. Need kindlustavad mitte ainult naha niisutuse ja noorendamise, vaid on ka märgatava lõõgastava ja tujutõstva toimega. Samuti kiireneb tänu lokaalsele temperatuuritõusule lümfi- ja vereringe, mis soodustab tursete taandumist.

Me hoolitseme teie ohutuse eest ja kasutame seepärast ainult ühekordseid kulumaterjale, kõik seadmed aga läbivad desinfitseerimise ja steriliseerimise. Me garanteerime iga protseduuri täieliku ohutuse.

Me soovime, et iga klient tunneks ennast erilisena ja iga teie visiit meie stuudiosse pakuks teile võimalikult suurt naudingut. Teie jalad väärivad ainult parimat!

Broneeri aeg