Maniküür

Kaunid hoolitsetud käed on iga naise visiitkaart. Meie ilustuudio võib tallinlastele ja Tallinna külalistele pakutavate teenuste kvaliteedi üle õigustatult uhkust tunda. Me mitte ainult pakume kvaliteetseid teenuseid, vaid teeme ka kõik endast oleneva, et kliendid nendega rahule jääksid ning sooviksid ikka ja jälle meie juurde tagasi tulla. Meie loome meistriteoseid!

Meie eelised

  • Isiklik ja isikupärane lähenemine, mis puudutab mitte ainult küünte kuju ja disaini valikut, vaid ka teie eripärasid ja tundlikkust. Küünehoolduse tänapäevaste suundade kasutamine võimaldab meil teile pakkuda teie nahale ja küüntele kõige sobivamat protseduuri. Meie stuudios suhtutakse teie soovidesse suure tähelepanuga.
  • Me oskame töötada probleemsete, nõrkade või ebatasaste küüntega ja teame, kuidas ühest küljest varjata puudusi ja teisest küljest voorusi kaunilt ja stiilselt esile tõsta.
  • Meie meeldivas õhkkonnas te lõõgastute, saate enesekindlust ja tõstate tuju, sest me ju mõistame, et pühendate selle aja ainult endale.

maniküür fotoParafiinivannid

Selleks, et teie käed oleksid pehmed ja siidised, tulevad appi parafiinivannid. Selle hooldusmeetodi abil saab käte nahka niisutada ja pehmendada ning tagada piisav toitmine. Tänu mikroelementidega küllastamisele tugevdavad parafiinivannid liigeseid. Meie salongis võib see protseduur olla nii täieliku maniküüri osa kui iseseisev teenus.

Disain

Meie salongis saate küünte disaini valida nii, et see väljendab teie isikupära ja aitab suurepärane välja näha. Võib-olla soovite moodsat ombré-maniküüri, kivikesi või klassikalist prantsuse maniküüri. Kõik kujundused teostatakse ideaalselt ja te saate oma küüntel imetleda tõelist kunsti. Geellakiga katmine võimaldab mitu nädalat maniküüri pärast mitte muretseda, lahendab laki tuhmumise probleemi ja säilitab värvi sellisena nagu see oli küüntele kandmise päeval.

Teie ohutuse huvides kasutame ainult ühekordseid kulumaterjale. Töötame kõige tänapäevasemate professionaalsete seadmetega ja ainult kvaliteetsete materjalidega. Erilist tähelepanu pöörame töökabineti korrasolekule ning sanitaar- ja hügieenimeetmete järgimisele ja nimelt töökoha desinfitseerimisele ja steriliseerimisele.

Kuid professionaalsus ei ole kaugeltki kõik, mida pakume. Püüame muuta iga teie salongikülastuse just selleks lõõgastus- ja lõdvestushetkeks, mida nii harva õnnestub enda jaoks näpistada.

Broneeri aeg